Kazinczy Győr

TANÁRI KAR

Németh Tibor igazgató hivatalos fogadóórája:  minden hétfő 2. óra

 

A 2019/20-as tanévben az iskolában tanító pedagógusok és fogadóórái:

Albert-Tóth Zita biológia, testnevelés csütörtök 6.óra
Angyalné Kiss Eleonóra földrajz, biológia, természetismeret, egészségtan hétfő 2.óra
Baloghné Bodó Genovéva matematika, fizika szerda 2.óra
Berta Erika matematika, kémia hétfő 5.óra
Bierwarth Linda magyar nyelv és irodalom, gyógypedagógus hétfő 2.óra
Böröczky Éva angol nyelv, biológia, kémia szerda 6.óra
Búza László testnevelés szerda 3.óra
Czap Éva Erzsébet német nyelv szerda 3.óra
Csendes Katalin Rózsa testnevelés hétfő 2.óra
Dénes Éva angol nyelv,magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv csütörtök 6.óra
Dömötörné Horváth Erzsébet matematika, informatika kedd 6.óra
Érsek Evelina angol nyelv, német nyelv szerda 6.óra
Gémesiné Vincze Edina német nyelv, francia nyelv
Gémesi Tamás informatika, földrajz, történelem
Grábics Júlia magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 3.óra
Hajmásiné Pap Mária angol nyelv, magyar nyelv és irodalom csütörtök 4.óra
Dr. Hercselné Pallag Zsuzsanna biológia, földrajz kedd 3.óra
Herczegné Kovács Katalin német nyelv, biológia péntek 4.óra
Herczegné Nagy Katalin magyar nyelv és irodalom, német nyelv, orosz nyelv péntek 2.óra
Horváth Anikó német nyelv csütörtök 2.óra
Horváth-Bárány Réka magyar nyelv és irodalom, kommunikáció péntek 5.óra
Horváth Hajnalka angol nyelv,magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv csütörtök 4.óra
Horváth Katalin biológia, kémia péntek 2.óra
Horváth Krisztina magyar nyelv és irodalom, német nyelv, drámapedagógia hétfő 2.óra
Horváth Péterné történelem, angol nyelv, orosz nyelv szerda 6.óra
Karácsonyi Zita Mária testnevelés, gyógytestnevelés hétfő 6.óra
Károlyi Ilona német nyelv, orosz nyelv kedd 2.óra
Kiss Gábor történelem
Kiss-Valickó Eszter magyar nyelv és irodalom péntek 4.óra
Kocsis Richárd rajz és vizuális kommunikáció péntek 3.óra
Kolonics Gábor történelem, médiaismeret kedd 2.óra
Kovalcsik Attila magyar nyelv és irodalom, történelem, társadalomismeret csütörtök 2.óra
Krupits Mária Judit matematika, kémia szerda 6.óra
Lőrincz Andrea történelem, angol nyelv péntek 3.óra
Lőrinczy Anna magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 2.óra
Markó Katalin német nyelv
Máté Éva angol nyelv hétfő 5.óra
Mayerné Lantos Rita francia nyelv szerda 5.óra
Micheller Barbara magyar nyelv és irodalom, angol nyelv szerda 2.óra
Mike Dezső matematika, technika, informatika csütörtök 3.óra
Nagy Éva informatikus könyvtáros, történelem
Nagy Mária matematika, fizika csütörtök 2.óra
Nagy Martina Ursula német nyelv hétfő 5.óra
Nagy-Kerling Tünde német nyelv szerda 5.óra
Nagyné Maróti Beatrix etika, erkölcstan kedd 1.óra
Nikházy László Róbertné matematika, fizika kedd 6.óra
Nyőgér Andrásné magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 4.óra
Öllős Éva matematika, fizika, hitoktató csütörtök 6.óra
Pappné Rozgonyi Gabriella történelem, földrajz, pedagógia kedd 5.óra
Pintér Ildikó történelem, orosz nyelv hétfő 3.óra
Polczerné Ujlaki Csilla magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv szerda 2.óra
Poócza József matematika, fizika, informatika hétfő 2.óra
Poóczáné Kecskeméty Szilvia matematika, fizika, ábrázoló geometria hétfő 3.óra
Rátz Ágota ének-zene szerda 3.óra
Rebákné Németh Erzsébet biológia, földrajz csütörtök 3.óra
Ritzinger Lajos matematika, informatika, testnevelés kedd 2.óra
Söptei Veronika angol nyelv, orosz nyelv, könyvtár
Sulyokné Jancsó Judit matematika, fizika, ábrázoló geometria, informatika péntek 4.óra
Szalai Ferenc testnevelés, gyógytestnevelés csütörtök 4.óra
Szén Veronika informatika szerda 4.óra
Szőcei Zoltán matematika, fizika, informatika szerda 2.óra
Szűrné Pápay Ágnes angol nyelv, orosz nyelv hétfő 3.óra
Takács Éva matematika, fizika csütörtök 3.óra
Dr. Tancsicsné Horváth Julianna magyar nyelv és irodalom, angol nyelv kedd 5.óra
Varga Eszter német nyelv, teológia kedd 4.óra

További óraadó tanárok:  

Lakatos Judit – kollégiumi bentalvó
Kelemen Miklós (óraadó) – médiaismeret
Csonka István (óraadó) – latin nyelv
Schnur Mátyás (óraadó) – latin nyelv